#1 2011-04-09 13:58:27

Kawaii

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-09
Posty: 9

Zmiany, och zmiany!

Witajcie!
Czy przeczytaliście ostatnie notatki na blogu??? Co sądzicie o tych wszystkich zmianach??

W sondzie na blogu masa osób kliknęła, ze chętnie zalogowała by się na tym forum. A tu pustka...! Nikt się nie wypowiada, dlatego mam nadzieję, że ktoś zamieści tu swoją opinię na temat nowosci.

Wandering Horses
Co o nich sadzicie?
Pozwolę skopiowac sobie wprowadzenie do notki Dogo:

"Wandering horses ("Wędrujące konie") pojawiły się na Internetional Howrse 5 kwietnia 2011 i pozostaną przez 14 dni. Jest ich 6. I jak wskazuje nazwa - "wędrują" od gracza do gracza. Ale trzeba wykonać pewne zadania! Aby zdobyć jednego konia, trzeba uzyskać 100 punktów. Każdy "wandering horse" może pozostać u Ciebie na 5 dni."
http://wszystkoohowrse.bloog.pl/index.html?id=329170141&title=Wandering-horses-nowosc-na-Internetional

A co sadzicie o zmianach? Sama nie wiedziałam, ze PG koni będzie się zmieniać! Przeczytajcie i wypowiedzcie się!

http://wszystkoohowrse.bloog.pl/id,329186332,title,Mniej-lekcji-prysznice-i-inne-zmiany-na-Internetional-Howrse,index.html

A co sadzicie o Baliosie i Falabelli? Oczekujemy Waszego zdania!


PS.Ustawiłam opcje dla niezalogowanych - nie masz konta, ale możesz się wypowiadać tylko w tym temacie! Gdy chcesz stać się stałym użytkownikiem forum - załóż konto!


Galopem przez świat!

Offline

 

#2 2011-04-09 20:55:17

ivonix_

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-09
Posty: 1

Re: Zmiany, och zmiany!

Dla mnie sporą atrakcją na międzynarodowym howrse są "wandering horses", mam nadzieję, że wkrótce pojawią się na polskim. Duży plus to marchewki i jabłka przynoszące więcej energii, a także dodatkowe umiejętności z lekcji i co najważniejsze wzrastające PG. UFO będzie też mniej frustrujące bo ileż można klikać w pojawiające się jabłka i rzepy:D

Offline

 

#3 2011-04-28 16:12:03

ghnjg

Gość

Re: Zmiany, och zmiany!

Kawaii napisał:

Witajcie!
Czy przeczytaliście ostatnie notatki na blogu??? Co sądzicie o tych wszystkich zmianach??

W sondzie na blogu masa osób kliknęła, ze chętnie zalogowała by się na tym forum. A tu pustka...! Nikt się nie wypowiada, dlatego mam nadzieję, że ktoś zamieści tu swoją opinię na temat nowosci.

Wandering Horses
Co o nich sadzicie?
Pozwolę skopiowac sobie wprowadzenie do notki Dogo:

"Wandering horses ("Wędrujące konie") pojawiły się na Internetional Howrse 5 kwietnia 2011 i pozostaną przez 14 dni. Jest ich 6. I jak wskazuje nazwa - "wędrują" od gracza do gracza. Ale trzeba wykonać pewne zadania! Aby zdobyć jednego konia, trzeba uzyskać 100 punktów. Każdy "wandering horse" może pozostać u Ciebie na 5 dni."
http://wszystkoohowrse.bloog.pl/index.html?id=329170141&title=Wandering-horses-nowosc-na-Internetional

A co sadzicie o zmianach? Sama nie wiedziałam, ze PG koni będzie się zmieniać! Przeczytajcie i wypowiedzcie się!

http://wszystkoohowrse.bloog.pl/id,329186332,title,Mniej-lekcji-prysznice-i-inne-zmiany-na-Internetional-Howrse,index.html

A co sadzicie o Baliosie i Falabelli? Oczekujemy Waszego zdania!


PS.Ustawiłam opcje dla niezalogowanych - nie masz konta, ale możesz się wypowiadać tylko w tym temacie! Gdy chcesz stać się stałym użytkownikiem forum - załóż konto!

 

#4 2011-05-10 10:25:21

 Black Spaniel

Moderator

Zarejestrowany: 2011-03-09
Posty: 22

Re: Zmiany, och zmiany!

Bardzo, fajne promocje tylko mam takie wrażenie otworzyłam w czasie trwania jej, 2 rogi obfitości i nie było żadnego przedmiotu z CR. A tak zanim ona była miałam nawet Objęcia Morfeusza.


" Jeżeli od psów można się uzależnić, to muszę iść na odwyk ."

Offline

 

#5 2011-05-10 17:48:42

 Breenda0301

Użytkownik

9859556
Call me!
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2011-05-10
Posty: 9

Re: Zmiany, och zmiany!

Tak, tak . Zmiany są dość częste, ale mi się one nie podobają.

Pamiętam Howrse w październiku (2010r.), wtedy było tam fajnie.


Myślę, że nie przesadzajmy ze zmianami, bo osoby na tej stronie chcą po prostu cieszyć się hodowaniem końmi, a jak dla mnie to gra może nie długo o koniach zapomni...


Moda, w której nie można wyjść na ulicę, nie jest modą.

Kraina szczęścia jest tam, gdzie pełne radości serce Twoje...

Offline

 

#6 2011-05-10 18:12:14

marychaxxl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-10
Posty: 2

Re: Zmiany, och zmiany!

moim zdaniem te zmiany są do ****
aczkolwiek baliosy i fanabella jest ok

Offline

 

#7 2011-05-10 18:46:09

 Breenda0301

Użytkownik

9859556
Call me!
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2011-05-10
Posty: 9

Re: Zmiany, och zmiany!

No właśnie, ja wczoraj otworzyłam 2 rogi i nic z CR nie było.
Aż nie wiem czy opłaca mi się kupywać znowu, czyli zaryzykować, czy dać se siana i iść grac jak <kurde> normalni ludzie bez rzeczy z CR


Moda, w której nie można wyjść na ulicę, nie jest modą.

Kraina szczęścia jest tam, gdzie pełne radości serce Twoje...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl