Wszystko o Howrse

Forum o Howrse.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-03-19 19:39:26

Kawaii

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-09
Posty: 9

Wielki KOŃKURS!

NIEAKTUALNE!
Na prawdę warto wziąć udział w konkursie! Nagrodą będzie....nie znana jest mi maść oraz płeć, ale na pewno będzie to źrebię z rogiem na głowie, czyli....mały jednorożec!

ZADANIE:
Popularność:
Konkurs polega na zaproszeniu jak największej liczby osób na forum. Zaproszony użytkownik musi założyć własne konto i napisać kto go zaprosił. Ma być aktywnym uczestnikiem.
Wszelkie oszustwa zostaną od razu wykryte, gdyż multi konta są zabronione. Przy każdym koncie jest napisany adres IP, co trzeba wziąć  pod uwagę. Wykryte oszustwo dyskwalifikuje od razu uczestnika z konkursu.
Przy zaproszonych użytkownikach, w polu "notka admina" na czas trwania konkursu będzie napisane, przez kogo dany użytkownik został zaproszony.

Konkurs będzie trwał długo, do końca maja, ewentualnie zostanie przedłużony. Zaproszeni użytkownicy także mogą brać udział w konkursie.
JEDEN WAŻNY WARUNEK:
Dostęp do prywatnych sprzedaży. Osoby, którym wkrótce zostaną one odblokowane także mogą.

NAGRODY:

1 miejsce: Mały jednorożec, rasy Pinto, maści oraz płci, czyli niespodzianka!+dyplom
2.miejsce: Niespodzianka z CR+dyplom[Jeśli dużo osób dołączy, możliwość bycia moderatorem]
3.miejsce: Niespodzianka z CR+dyplom
Zgłoszenia do konkursu w tym temacie. Współtwórcy bloga nie biorą udziału w konkursie.

UWAGA: Nie bierzemy odpowiedzialności za zgłoszenia, bądź nadużycia przy wysyłaniu zaproszeń. Najlepiej napisać w prezentacji lub powysyłać wiadomości tylko do znajomych.[/size]


Galopem przez świat!

Offline

 

#2 2011-03-20 15:15:00

miśkuun

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-10
Posty: 14

Re: Wielki KOŃKURS!

Ale gdzie ci zaproszeni gracze mają napisać, że ja ich zaprosiłam? Napisałam tym, których zaprosiłam, że mają tutaj pisać, okay?

Ostatnio edytowany przez miśkuun (2011-03-20 15:32:09)

Offline

 

#3 2011-03-20 18:34:19

natali1212

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-20
Posty: 1

Re: Wielki KOŃKURS!

miśkuun mnie zaprosiła

Offline

 

#4 2011-03-20 20:13:28

 Black Spaniel

Moderator

Zarejestrowany: 2011-03-09
Posty: 22

Re: Wielki KOŃKURS!

Zapisałam! Ale piszcie teraz już tylko na PW na howrse lub na forum na PW

Ostatnio edytowany przez Black Spaniel (2011-03-20 20:14:09)


" Jeżeli od psów można się uzależnić, to muszę iść na odwyk ."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl